Vill du bli kontaktad av oss?

Ja, ta kontakt med mig

 

 

Vi är Tradewell


 

Johan Lundholm

VD/CEO
johan.lundholm@tradewell.se

0707-90 30 99

Nils-Gustav Paulson

Marknadschef/Marketing Manager ngp@tradewell.se

0707-35 62 92

Anita Jiremark

Senior Konsult/Senior Consultant anita.jiremark@tradewell.se

0739-24 42 31

Tommy Westerberg

Senior Konsult/Senior Consultant
tommy.westerberg@tradewell.se

0707-29 80 45

Johan Holst

Senior Konsult/Senior Consultant
johan.holst@tradewell.se

0708-85 41 54

Gustav Tidström

Konsult/Consultant
gustav.tidstrom@tradewell.se

0702-25 62 27

Dick Weiss

Senior Konsult/Senior Consultant
dick.weiss@tradewell.se

0708-10 98 80

Johan Asklund

Senior Konsult/Senior Consultant
johan.asklund@tradewell.se

0708-33 00 04

P-O Lagergren

Senior konsult/Senior Consultant
pol@tradewell.se

0733-33 55 44

Peter Ellsén

Senior konsult/Senior Consultant
peter.e@tradewell.se

0706-73 01 15

Ulrika Wiklund

Projektledare/Project Manager
ulrika.wiklund@tradewell.se

031-93 85 00

Peter Hellman

Projektledare/Project Manager
peter.hellman@tradewell.se

031-93 85 00

Elin Gustafsson

Projektledare/Project Manager
elin.gustafsson@tradewell.se

031-93 85 00

 

 

 

 

 

 

 

Denna sidan använder cookies, genom att fortsätta godkänner du användandet av cookies.