Vill du bli kontaktad av oss?

Ja, ta kontakt med mig

 

Vi är Tradewell


 

Johan Lundholm

VD
johan.lundholm@tradewell.se

0707-90 30 99

Ulrika Wiklund

Projektledare
ulrika.wiklund@tradewell.se

031 - 93 85 00

Peter Hellman

Projektledare
peter.hellman@tradewell.se

031 - 93 85 00

Peter Ellsén

Senior Konsult
peter.e@tradewell.se

0706-73 01 15

Dick Weiss

Senior konsult
dick.weiss@tradewell.se

0708-10 98 80


Hans Wern

Senior konsult
hans.wern@tradewell.se

0707 - 35 72 72

 

Michael Mattsson

Operativt ansvarig
michael.mattsson@tradewell.se

031 - 93 85 02
0793 - 13 65 69

Karin Häggbring

Förändringsledare/Coach
karin.haggbring@tradewell.se

0709 - 98 58 16 

Anders Noaksson

Förändringsledare/ Coach
anders.noaksson@tradewell.se 

0709 - 98 58 37

Jonas Wig

Organisationskonsult
jonas.wig@tradewell.se

0768 – 52 96 07

Lena Järlo

Account Manager
lena.jarlo@tradewell.se

0768 – 65 43 36

 

 

 

 

 

 

Denna sidan använder cookies, genom att fortsätta godkänner du användandet av cookies.